Inspirovat a ukázat cestu

založenou na hodnotách přátelství, milosti a odpuštění.

O čem bude 

ALOHA KEMP

Děti budou mít 

STÁLOU AKTIVITU, ALE  I MOŽNOST VOLBY

Aloha Kemp 2018 bude tento rok dvou jazyčný a plný aktivit. Přijede na něj team přátel z Havajských ostrovů, sportovně i jazykově vybavených děti učit anglicky, plavat, potápět se, nebo balancovat na serfu a další. 

V okolí Villy Herberk Františka Dobrotivého, kde budou děti ubytované je spousta volnočasových aktivit, mimo jiné světoznámá česká sklárna AJETO, jejíž provoz se chystáme s dětmi navštívit. Ve sklárně je možnost si vyrobit vlastní skleněný výrobek. Kromě sklárny navštívíme jezdecký ranč Pilgrim, kde na děti vyzkouší jízdu na koni. Čeká nás také zábava v lanovém parku, lesním divadle, návštěva Samuelovi jeskyně nebo koupaliště Sloup.

Pokud vše dobře dopadne, měl by za námi na kole přijed Tomáš Navrátil, vítěz extrémně náročného závodu na kole RAAM 2017 v kategorii nováčků a udělat s dětmi besedu o tom co takový závod obnáší. 

Autem za námi přijede Roman Patočka, vynikající sólový vyrtuóz, který děti může nadchnou pro lásku k vážné hudbě. 

A po celou dobu tábora s dětmi bude i Marek Vicanyleader kapely High Vibes, která od minulého roku, s velkým úspěchem, hraje koncertní show pro děti a teenagery po městech naší země.